Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wrocław 25.02 sensualny naszyjnik WARSZTATY BIŻUTERYJNE

Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 390,00 zł 390.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: silkart
Kod produktu: 2B99-869BD_20230114143827

Opis

Warsztaty biżuteryjne Silkart.jewellery

_________

TERMIN: III edycja 25.02 WROCŁAW    pracownia fotograficzna @Trelemorelephotography, ul. Piastowska 35 

CZAS TRWANIA: 3,5h /15:00-18:30

WARSZTAT: sensualny naszyjnik

ILOŚĆ MIEJSC: 10osób (1tura wydarzenia)

DLA KOGO? Warsztaty skierowane do są do wszystkich tych, którzy lubią prace manualne, do tych których rozpiera wyobraźnia i chcą stworzyć swój własny egzemplarz biżuterii pełen dobrych mocy.

ORGANIZATOR: właścicielka silkart.jewellery Sandra Pijacka- miłośniczka kamieni naturalnych i ich pozytywnego wpływu na otaczającą nas codzienność, kreatywna dusza i wielbicielka minimalistycznych akcentów.

W RAMACH WARSZTATÓW: Otrzymasz przydatne informacje, wskazówki oraz niezbędne materiały/półfabrykanty (nić, zapięcia, elementy zdobne- srebro tradycyjne lub złocone)i akcesoria potrzebne do stworzenia egzemplarza  biżuterii; kobiecy naszyjnik, które zabierzesz ze sobą. Zapewniamy moc pozytywnych wrażeń i słodki poczęstunek!

ZAPISY: Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez wiadomość prywatną, e-mail lub sklep internetowy do 10.02.2023 lub do wyczerpania miejsc. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

UWAGA! Dokonanie płatności za warsztaty biżuteryjne jest gwarancją posiadania miejsca we wspomnianym wydarzeniu.

!!!!!!!! W komentarzu do zamówienia -podaj przedział godzinowy warsztatów, który wybierasz oraz elementy do biżuterii jaką będziesz przygotowywać: SREBRO TRADYCYJNE/ ZŁOCONE !!!!!!!

 

 

REGULAMIN udziału w wydarzeniu:

  1. Organizatorem wydarzenia jest SENSI LOOK&MORE Sandra Pijacka z siedzibą we Wrocławiu, właściciel marki Silkart.jewellery.
  2. Udział w warsztatach jest dobrowolny i odpłatny 390 zł
  3. Uczestnikiem warsztatów może zostać każda osoba fizyczna, która poprzez dokonanie zgłoszenia na warsztaty, niniejszym zaakceptuje warunki Regulaminu.
  4. Uczestnicy zobowiązani się do przestrzegania zasad BHP oraz bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty. Dodatkowo zobowiązani są do zachowania czystości w miejscu prowadzenia warsztatów.
  5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu i zaleceń osób prowadzących warsztaty.
  6. Najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów należy poinformować Organizatora o rezygnacji Uczestnika, mailowo:silkart.jewellery@gmail.com lub poprzez wiadomość prywatną na Instagramie. Przy rezygnacji z warsztatów w terminie do tygodnia przed wyznaczonym dniem warsztatów Organizator zwraca 50% dokonanej wpłaty. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż tydzień przed planowaną datą warsztatów Organizator ma prawo potrącić do 70% wysokości dokonanej wpłaty (na poczet zakupionych materiałów i poniesionych kosztów związanych z organizacją wydarzenia). W przypadkach losowych za zgodą organizatora możliwe jest odstąpienie „uczestnictwa” bez dodatkowych opłat  innemu uczestnikowi lub przeniesienie „uczestnictwa” na inny termin warsztatów.
  7. W wyjątkowych sytuacjach, m.in., jak poniżej: •niska frekwencja (ilość chętnych uczestników poniżej połowy określonej grupy minimalnej).  •rezygnacja organizatora lub współorganizatora. •zdarzenia losowe, uniemożliwiające przeprowadzenie warsztatów w określonym wcześniej miejscu i czasie. !organizator ma prawo do odwołania warsztatów. Uczestnicy do 5 dni roboczych otrzymają całą kwotę wpłaconą wcześniej, przelewem na konto bankowe z którego dokonano wpłaty.
  8. W  wyniku trudnej sytuacji politycznej w kraju organizacji wartsztatów (wybuch wojny, pandemia) organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu i przeprowadzenia warsztatów w innym -dogodnym i bezpiecznym terminie pozwalającym zrealizować usługę. 
  9. W trakcie trwania warsztatów wizerunek osób może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów promocyjnych. Udział w warsztatach jest jednoznaczny z udzieleniem nieodpłatnej zgody na wykorzystanie wizerunku utrwalonego podczas warsztatów. Wizerunek będzie wykorzystany w formie relacji i fotoreportażu na mediach społecznościowych, organizatora i współorganizatora ( silkart.jewellery /trelemorele fotografia).

 

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl