Warsztaty 15.10 WROCŁAW -naszyjnik 'gwiezdny pył'

8C9C3C2E-BF1F-4801-B1F2-29AD8AC851D5.png
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 350,00 zł 350.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SilkArt
Kod produktu: BE1E-43515_20220715183556

Opis

Warsztaty biżuteryjne Silkart.jewellery

_________

TERMIN: II edycja 15.10   Wroclaw           studio TreleMorele Photography, ul. Piastowska 35

CZAS TRWANIA: 4h 16:00-20:00

ILOŚĆ MIEJSC: 8osób (1tura wydarzenia)

DLA KOGO? Warsztaty skierowane do są do wszystkich tych, którzy lubią prace manualne, do tych których rozpiera wyobraźnia i chcą stworzyć swój własny egzemplarz biżuterii pełen dobrych mocy.

ORGANIZATOR: właścicielka silkart.jewellery Sandra Pijacka- miłośniczka kamieni naturalnych i ich pozytywnego wpływu na otaczającą nas codzienność, kreatywna dusza i wielbicielka minimalistycznych akcentów.

W RAMACH WARSZTATÓW: Otrzymasz przydatne informacje, wskazówki oraz niezbędne materiały/półfabrykanty (nić, zapięcia, elementy zdobne- srebro tradycyjne lub złocone)i akcesoria potrzebne do stworzenia egzemplarza  biżuterii; naszyjnik/choker/wisiorek z motywem gwiezdnym, który zabierzesz ze sobą. Zapewniamy moc pozytywnych wrażeń i słodki poczęstunek!

ZAPISY: Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez wiadomość prywatną, e-mail lub sklep internetowy do 30.09.2022 lub do wyczerpania miejsc. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

UWAGA! Dokonanie płatności za warsztaty biżuteryjne jest gwarancją posiadania miejsca we wspomnianym wydarzeniu.

!!!!!!!! W komentarzu do zamówienia -podaj jakie elementy wykończenia i zdobienia biżuterii wybierasz: SREBRO TRADYCYJNE/ ZŁOCONE oraz preferencje kolorystyki lub *rodzaju kamieni naturalnych !!!!!!!

dostawa: ODBIÓR OSOBISTY W PRACOWNI

(*Wszystkie materiały potrzebne w trakcie warsztatów będą udostępnione na miejscu względem dostępności) 

 

REGULAMIN udziału w wydarzeniu:

  1. Organizatorem wydarzenia jest SENSI LOOK&MORE Sandra Pijacka z siedzibą we Wrocławiu, właściciel marki Silkart.jewellery.
  2. Udział w warsztatach jest dobrowolny i odpłatny 350 zł
  3. Uczestnikiem warsztatów może zostać każda osoba fizyczna, która poprzez dokonanie zgłoszenia na warsztaty, niniejszym zaakceptuje warunki Regulaminu.
  4. Uczestnicy zobowiązani się do przestrzegania zasad BHP oraz bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty. Dodatkowo zobowiązani są do zachowania czystości w miejscu prowadzenia warsztatów.
  5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu i zaleceń osób prowadzących warsztaty.
  6. Najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów należy poinformować Organizatora o rezygnacji Uczestnika, mailowo:silkart.jewellery@gmail.com lub poprzez wiadomość prywatną na Instagramie. Przy rezygnacji z warsztatów w terminie do tygodnia przed wyznaczonym dniem warsztatów Organizator zwraca 50% dokonanej wpłaty. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż tydzień przed planowaną datą warsztatów Organizator ma prawo potrącić do 70% wysokości dokonanej wpłaty (na poczet zakupionych materiałów i poniesionych kosztów związanych z organizacją wydarzenia). W przypadkach losowych za zgodą organizatora możliwe jest odstąpienie „uczestnictwa” bez dodatkowych opłat  innemu uczestnikowi lub przeniesienie „uczestnictwa” na inny termin warsztatów.
  7. W wyjątkowych sytuacjach, m.in., jak poniżej: •niska frekwencja (ilość chętnych uczestników poniżej połowy określonej grupy minimalnej).  •rezygnacja organizatora lub współorganizatora. •zdarzenia losowe, uniemożliwiające przeprowadzenie warsztatów w określonym wcześniej miejscu i czasie. !organizator ma prawo do odwołania warsztatów. Uczestnicy do 5 dni roboczych otrzymają całą kwotę wpłaconą wcześniej, przelewem na konto bankowe z którego dokonano wpłaty.
  8. W przypadku wybuchu wojny czy trudnej sytuacji epidemiologicznej w kraju organizowanego eventu, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów i zrealizowania ich w innym, dogodnym terminie. 
  9. W trakcie trwania warsztatów wizerunek osób może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów promocyjnych. Udział w warsztatach jest jednoznaczny z udzieleniem nieodpłatnej zgody na wykorzystanie wizerunku utrwalonego podczas warsztatów. Wizerunek będzie wykorzystany w formie relacji i fotoreportażu na mediach społecznościowych, organizatora i współorganizatora ( silkart.jewellery /trelemorele photography).

 

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl