Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Pytania i odpowiedzi

INSTRUKCJA PIELĘGNACJI BIZU:

W trosce o produkt i satysfakcję z użytkowania zachęcamy  do stosowania  wskazówek dotyczących pielęgnacji, tak by biżuteria mogła posłużyć Ci na długie lata.

  1. Zdejmuj biżuterię podczas prac domowych by nie narazić jej na kontakt z środkami chemicznymi i zniszczenie mechaniczne.
  2. Zdejmuj biżuterię do kąpieli; woda i wilgoć mogą spowodować czernienie i zmianę kolorów biżuterii.
  3. Unikaj kontaktu z kosmetykami i perfumami.
  4. Przechowuj biżuterię w przeznaczonych do tego pudełkach, z dala od promieni słonecznych, które mogą zniekształcać elementy i znacznie wpłynąću na jej wygląd oraz trwałość

GWARANCJA:

 Dokonując zakupu mojej, ręcznie tworzonej biżuterii otrzymujesz trzymiesięczną gwarancję na biżuterię z elementami kamieni naturalnych oraz srebra. W trakcie okresu gwarancyjnego wszelkie uszkodzenia wpływające na brak możliwości dalszego użycia biżuterii  będą realizowane bezpłatnie  (z pominięciem usterek wynikających ze złego użytkowania, tj. nie stosowania się do wskazówek, wyżej wymienionych.

W przypadku potrzeby naprawy biżuterii koszt dostarczenia przedmiotu/produktu do mojej pracowni ponosi klient.

 

Po okresie gwarancji biżuterii koszt naprawy ustalany jest indywidualnie.

 

•••Posiadasz także biżuterię, która nie jest mojego autorstwa, a jej stan wymaga naprawy? Chcesz dać jej drugie życie i cieszyć się nią jak dawniej - nic prostszego, napisz do mnie! Chętnie pomogę przywrócić jej dawny blask 👌

 

  

• Masz dodatkowe zapytanie?

Napisz do mnie, chętnie odpowiem; silkart.jewellery@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl